Anna Sahib

 

Lektorka arabštiny, cestovatelka, průvodkyně Jordánskem a milovnice Blízkého východu. Naučím tě spisovnou arabštinu, provedu tě základy arabské abecedy i rozdíly ve výslovnosti. Se mnou pochopíš nejen jazyk, ale i místní kulturu.

Individuální lekce

 

Soukromé lekce pro úplné začátečníky i pokročilejší studenty arabštiny. Se mnou se nemusíš bát dělat chyby. Společně pronikneme do tajů arabského světa nejen díky jazyku, ale díky kultuře, hudbě, fotografiím, gastronomii i umění. Bude tě to bavit!

Skupinové lekce

 

Zamiloval/a jsi se do arabštiny a hledáš stejně naladěnou komunitu? Chceš se naučit alespoň základy arabštiny, a třeba se seznámit s někým, kdo cestuje na Blízký východ stejně rád? Přihlas se do skupinového kurzu pro úplné začátečníky či mírně pokročilé.

Videokurz

 

Učíš se raději sám a potřebuješ jet vlastním tempem? Natočila jsem pro tebe videokurz Základy arabštiny, ve kterém se naučíš abecedu, 100 základních frází o sobě, své rodině a cestování, a podíváme se na pár kulturních odlišností, které ti usnadní porozumění místním.

Zdarma

E-book Arabština a její podoby

 

Stáhni si e-book zdarma, aby ses dozvěděl/a, s jakými podobami arabštiny se ve světě můžeš setkat. Najdeš v něm porovnání čtyř základních dialektů, i s příklady.

Reference

Spolupráce s Annou byla přesně podle mých představ. Navštívila snad všechny arabské země, má toho tedy hodně co předat, lekce jsou zábavné a přínosné. Připravila mě skvěle na první erasmus pobyt v Egyptě.

– Lenka Láskorádová, studentka

Navštívila jsem skupinový kurz pro začátečníky, a byla jsem nadšená. Na kurzu jsme se učili nejen o jazyce, ale také o místní kuchyni a zajímavých místech, a to mě moc bavilo, spojovat arabštinu s kontextem. Ačkoliv se jednalo o skupinu, hodně jsme mluvili, protože Anna klade důraz na konverzace.

– Cho Chang, kuchařka

Newsletter

Zajímají tě novinky z mé arabské kuchyně? Přihlas se k odběru a jednou měsíčně dostaneš článek o jedné z arabských zemí. Nejčastěji píšu o gastronomii, kultuře a samozřejmě jazykových zajímavostech.

První setkání

Objednat úvodní konzultaci

Zaujala tě nabídka mých lekcí a kurzů? Chceš se se mnou učit nebo se domluvit na spolupráci? Napiš mi o sobě víc a pojďme se potkat přes Zoom.

7 + 1 =