Nabízené služby

Hledáš lektorku angličtiny, která zajistí bezpečný prostor pro tvé učení, pohodovou a podporující atmosféru, lekce na míru tvým potřebám, flexibilní plánování lekcí, podporu tvé sebedůvěry při komunikaci v angličtině a propojí zábavu s respektujícím přístupem?

Jsi tu správně. Podívej se na moji nabídku a kontaktuj mě v případě zájmu či jakéhokoli dotazu. Vše se dá domluvit a upravit na míru tvým potřebám.

Proč si vybrat na výuku angličtiny právě mě?

  • Odborné vzdělání – Masarykova univerzita Brno, Pedagogická fakulta obor učitelství angličtiny pro ZŠ a následné doktorské studium oboru Didaktika cizího jazyka

  • Dlouhodobá zkušenost s výukou dětí,  ZŠ, SŠ a VŠ studentů i dospělých

  • Časová flexibilita – výuka probíhá online přes Skype, Whatsapp či Google Meet 

  • Individuální náplň výuky – obsah výuky vychází vždy ze studentových potřeb a jazykových cílů

  • Přátelská atmosféra, kde se můžeme společně zasmát, poznat, chybovat, zkoumat jazyk a posouvat se dále bez ostychu, v pohodě a v klidu

  • Různé formy výuky (individuální, skupinová, konverzační půlhodinky, online jazykové koučování, jazykové výzvy)

Jak učím?

Výuka probíhá online z vašeho domova, práce či cest, pošlu vám link, na kterém proběhne setkání. Během lekce se soustředím na to, abychom prostřídali různé jazykové aktivity a trénovali různé jazykové dovednosti (čtení, psaní, poslech) s maximálním důrazem na vaše mluvení. Můžeme trénovat slovíčka, gramatiku, autentickou angličtinu pro reálné situace a rozhovory.

Připravuji také studenty na maturitu a zkoušky, případně pomáhám žákům i studentům s angličtinou, pokud s ní ve škole zápasí a potřebují probíranou látku dovysvětlit.

Nabízím také možnost asynchronní výuky v podobě online jazykového koučování, které umožňuje studentovi velkou míru svobody a samostatnosti v rámci předpřipraveného balíčku aktivit a mojí podpory.

S jakými studenty ráda pracuji?

N

Motivovaní studenti, kteří se chtějí angličtinu opravdu naučit a učení zařadit do svého pravidelného režimu.

N

Zodpovědní studenti, kteří plní své závazky a učí se hlavně sami pro sebe.

N

Ostýchaví studenti, kteří se bojí chybovat a projevovat v angličtině, ráda podpořím jazykové sebevědomí a díky příjemné atmosféře nebude konverzace stresem

N

Studenti, kteří chtějí pracovat samostatně v čase, který jim vyhovuje a kteří ocení moje vedení, rady, zpětné vazby a přípravu materiálů na míru (více viz online jazykové koučování)

Individuální/skupinová lekce

Každá lekce je na míru ušitá konkrétnímu studentovi, volím vhodné učební materiály i metody, aby výuka byla variabilní, efektivní, smysluplná a zajímavá. Je pro mě důležité motivování studenta, vnímání svých pokroků, aktivní zapojení a také to, abys na konci lekce byl/a uvolněný/á a obohacený/á o nové znalosti.

Velmi ráda propojuji angličtinu s tématy, která tě baví a zajímají či která jsou důležitá pro tvé studium či náplň práce. Je možné také propojit angličtinu s tématy seberozvoje, sebepoznání, motivace, zdravého životního stylu tak, aby lekce pro tebe byla přínosem nejen po jazykové stránce, ale také z hlediska obsahové náplně. Jsem nadšená, když studenti vnímají své pokroky, nebojí se chybovat a krok po kroku se posouvají dále a zažívají pocit úspěchu při používání angličtiny.

CENA INDIVIDUÁL 450,- / 50 min. lekce

v případě zájmu o delší lekce cena dohodou

CENA SKUPINA – dle počtu studentů

Na čem je možné se dále domluvit?

Kromě mé plné pozornosti, podpory a přípravy lekcí mohu také chystat domácí úkoly včetně jejich oprav, dávat tipy na autentické materiály a vést evidenci našich lekcí ve sdíleném dokumentu, který vám slouží k oživení probíraného učiva. 

 

Jak probíhá začátek naší spolupráce?

Těším se na vaši zprávu, ve které projevíte zájem o výuku angličtiny. Potkáme se online a společně se domluvíme na obsahové náplni, vašich cílech a motivaci, shodneme se na termínu a četnosti výuky a poté se do toho pustíme naplno.

 

 

Konverzační půlhodinka

Pokud je tvým cílem aktivně se rozmluvit v angličtině, ztratit ostych, podpořit plynulost vašeho projevu a rozšířit slovní zásobu, je půlhodinka konverzace pro tebe. Nebudeme vyplňovat cvičení ani číst dlouhé texty, ale mluvit, mluvit a mluvit.

Témata konverzací jsou na vzájemné dohodě, vždy budete předem vědět, jaké téma budeme probírat a poskytnu ti k tomu vhodnou slovní zásobu. K tématům se budeme vracet a opakovat, aby to, co jsi si osvojil/a, opravdu utkvělo ve tvojí paměti a k těmto základům budeme přidávat další poznatky a dovednosti.

CENA: 300,- / 30 min

Co získáš?

30 minut intenzivní konverzace a prostoru pro zdokonalování svého mluveného projevu v angličtině a aktivní používání slovní zásoby. Smysluplně využitou půlhodinku, která ti umožní plné soustřední se na učení. 

Jak to probíhá?

Můžeme si zavolat přes Whatsapp či Google Meet a pravidelným setkáváním rozproudit vaši mluvenou angličtinu. Předem budeš znát téma konverzace, ke kterému ti také dodám slovní zásobu dle tvé jazykové úrovně. 

 

Online jazykové koučování

Online jazykové koučování představuje výuku angličtiny, která neprobíhá tváří v tvář, ale asynchronně, v čase, který ti nejlépe sedí. Nabízí prostor pro svobodu, flexibilitu a vaši zodpovědnost.

Tento způsob výuky se výborně hodí pro udržování si dobré úrovně angličtiny, pro maminky na či po mateřské, aby oprášily jazykové dovednosti i pro ty, kteří se chtějí kontinuálně a flexibilně zlepšovat. Je možné k této formě přidat i půlhodinku konverzace týdně, aby jsi měl/a prostor i pro trénink mluvení.

Online jazykové koučování ráda přirovnávám k lezení na skalách. Připravím ti jištění, jsem s tebou, jsem tvá podpora, ukážu ti cestu, ale nahoru už musíš vylézt sam/a. Pokud nevíš kudy, ráda poradím a nasměřuji, ale aby jsi dosáhl/a vrcholu, je třeba být aktivní a spoléhat sám na sebe. Těším se na všechny z vás, které budu moci na cestě k lepší angličtině jistit 😊

CENA: od 1800 ,-/měsíc

Co to zahrnuje?

Každý týden ode mě dostaneš soubor úkolů, aktivit a materiálů k samostudiu (přehledně nachystaných v online prostředí Google Classroom, je to velmi jednoduché zřídit a používat, vše vysvětlím). Úkoly jsou šité na míru přímo tvé jazykové úrovni a individuálním potřebám.

Jak to probíhá?

Na úvodní schůzce probereme tvoji motivaci a jazykové cíle, na jejichž základě si stanovíme učební plán. Na základě tohoto plánu budeme postupovat a ty si v průběhu týdne budeš plnit úkoly (jsou opravdu rozmanité). Já odevzdané úkoly zkontroluji a pošlu zpětnou vazbu a připravím novou sadu materiálů a aktivit. Ty nemusíš ztrácet čas hledáním vhodných materiálů, vše dostaneš pečlivě nachystané a je jen na tobě, zda se angličtině budeě věnovat v kratších intervalech několikrát týdně, či zda si vyhradíš jeden jazykově intenzivní večer.

Novinka na léto 

Refreshni svoji English přes léto

Možná tvoje angličtina vypadá, jako název této novinky, něco ve smyslu „tak trochu anglicky, trochu česky, nějak se dorozumím“

Pokud se s tímto nechceš spokojit a toužíš si svoji angličtinu oprášit, osvěžit, oživit a opět sebevědomě používat, ať už při cestování nebo v osobním či pracovním životě, pak tu pro tebe něco mám.

Nabízím skupinový kurz, který probíhá asynchronně, tzn. nejsme na sebe vázani časem a místem. Co to znamená pro tebe? Studuješ v čase a místě, které ti vyhovuje, tak aby sis užil/a letní svobody a zároveň posouváš svoji angličtinu. Že to zní lákavě? Tak čti dále.

Můžeme spolupracovat po dobu 6 týdnů v online kurzu, který od tebe nevyžaduje žádné spešl technické znalosti, vše probíhá přes Whatsapp a v prostředí Google Classroom, vše ti jednoduše vysvětlím.

Setkáme se na začátku a na konci kurzu online, abychom si stanovili cíle, potrénovali naše konverzační schopnosti a v závěru prošli sebereflexí. V průběhu kurzu budeš ode mě dostávat materiály, úkoly a zpětné vazby, vše si budeš plnit v čase, který ti vyhovuje (třeba u uspávání děti nebo na lehátku u bazénu).

Kurz je určen pro věčné začátečníky i mírně pokročilé (v případě vyššího počtu zájemců utvoříme více skupin). Zaručuji individuální přístup, motivující prostředí, zábavu a smysluplnost. 

Témata, která budeme procházet se soustředí na běžnou angličtinu a cestování, důraz bude kladen na mluvený projev, osvojení adekvátní slovní zásoby a gramatiky, ale naším hlavním cílem bude oživit si jazykové dovednosti a získat (opět) sebevědomí při konverzaci v angličtině. Je to vhodné i pro stydlíny, kteří se anglicky bojí mluvit 🙂

A cena za 6 týdnů mého jazykového vedení, podpory, materiálů, zpětných vazeb a dvou online setkání v délce 60 minut?

2700 Kč, POZOR do 31.5. je cena 2500 Kč, napiš mi 🙂 

Pokud tě tento způsob výuky osloví, můžeme se domluvit na možnostech pokračování.

Těším se na tebe na palubě našeho kurzu 🙂

Reference

Maruška je skvělá učitelka, která ví co dělá. Hodiny probíhají formou hry, což je po náročném dni ve škole dobře 😊. Nadále se mi libí připravenost na každou hodinu, kterou máme. Nakonec také komunikace.

Jan Sejkora

Přesnost, ale zároveň jemnost. Dokonalost a volnost. Jednoduchost a přesto podstata… prostě, takto kdyby se všude mohlo lidem nabízet učení jazyků i jiných učení, bylo to skvělé. Maruška nejen, že je velmi empatická, milá a precizní, ale hlavně VÍ, co je podstatou života a to právě mne dovedlo k ní. Těším se s ní na pravidelná setkávání, při společných lekcích angličtiny v radosti, lehkosti a učí mne co nejvíce v praxi použiji, reaguje na preference studentů a i těch věkově pokročilých, kterým už to třeba leze do té hlavy pomaleji.

Anthalií Roana

První setkání

Objednat úvodní konzultaci

Zaujala tě nabídka mých lekcí? Máš zájem o výuku angličtiny se mnou? Napiš mi více o svých jazykových potřebám a můžeme se individuálně domluvit. 

14 + 11 =