V tomto prostoru najdeš informace k akcím a setkáním, které organizuji či spolutvořím.

Těším se na setkání v jurtě Spolu, v lese či tam, kam nás to zavolá.

Pokud byste některou z těchto událostí (autorské čtení knížky či besedu, ženský kruh či meditaci, provádění Lesní mysli) chtěli uspořádat na jiném místě (možná jako dárek, rituál či teambuilding), určitě se můžeme domluvit.

V případě jakýchkoli dotazů mě můžeš kontaktovat přes kontaktní formulář či přes messenger.

Meditace

Ženské aktivní meditace Mohendžodáro v létě v jurtě Spolu

Termíny letních meditací:

Út 2.7. od 18:30-20:30 Tvořivé dětsví – aktivní, dynamická meditace, která podporuje naše vnitřní dítě, naši zvědavost, tvořivost, otevřenost, pomáhá uvolnit tělo, ale i naši psychiku a emoce a vede k hledání nových cest a způsobů tvoření v životě. Cena 300 Kč.

Stř 3.9. od 9-11 hod Imunitní posílení – aktivní, dynamická meditace, která střídá 4 různé fáze, aktivity vedoucí k nastartování ozdravných procesů v těle, povzbuzení imunity, vnímání sebe a svých potřeb a krásně vás naladí do nového dne v lehkosti a radosti. Cena 300 Kč.

Pá 19.7. 16 – 21 hod Síla a jemnost ženy – prožitkovo meditační setkání s možností přespat v jurtě. Projdeme si dvě aktivní meditace, bude prostor pro sdílení našich příběhů a emocí, prostor pro odpočinek a laskavou péči celé skupiny podobně naladěných žen. Náročné životní okamžiky nám pomáhají nacházet v sobě sílu, odkrývají v nás zranitelnost a postuně nás mohou vést k jemnosti a přijetí. Bude prostor zvědomit si svoji cestu a vše, co nás na ni potkalo, a s vděčností a přijetím se posunout dále. Bude to kouzelné, ženské a podporující. Dopřej si delší čas sama pro sebe, nalaď se na sebe a užívej si podporu skupiny. Cena je 800 Kč (a je v ní zahrnuto i občerstvení v průběhu celé akce). Pro potvrzení rezervace místa je třeba zaplatit zálohu 400 Kč (storno účasti je možné minimálně 3 dny předem, v opačném případě záloha propadá).

Út 13.8. od 18:30 Devavani – společná meditace pro muže i ženy, můžete přijít sami či s partnerem, je to velmi jemná a laskavá, pečující meditace vedoucí do vašeho nitra, ztišení mysli a vnímání prázdna v sobě, v kterém může vzniknout nový nápad, posun, myšlenka, cokoli co si v dané chvíli přijde. Kdo preferuje klidné meditace, tato je velmi vhodná  a neodradí ani lehce skeptické muže 🙂 Cena 300 Kč.

Hlavním cílem meditací je zklidnění, ztišení naší mysli, přesun pozornosti do těla, do sebe, do role pozorovatele, podpora ženské energie, detoxikace těla i mysli, uvolnění emocí i strachů, nacházení klidu a ticha v sobě. Meditace přináší uvolnění, restart těla i mysli, vnímání sebe i své ženskosti, nové vhledy i regeneraci.

Jsou vhodné i pro začátečníky, nemusíte mít předchozí zkušenost, vše vám vysvětlím při našem meditačním setkání, na které vyhrazuji 2 hodinový prostor. Je čas na vysvětlení, nácvik, uvolnění těla a samotnou meditaci, která trvá hodinu.

S sebou prosím podložku, deku a šátek na zakrytí očí.

To mě zajímá. Chci se zúčastnit!

Ženské kruhy

Na kruhu tvoříme opravdu bezpečnou a přátelskou atmosféru plnou důvěry a respektu. Nic nehodnotíme, neudělujeme nevyžádané rady. Každá z nás má prostor být sama sebou, jít do prožitku, vypnout hlavu, užít si atmosféry, kterou ženy umí vytvořit (a vůbec se nemusí znát předem nebo mít nějaké předchozí zkušenosti). Stačí přijít, s otevřenou myslí a srdcem a prostě to zažít.

Přes léto bych ráda udělala ženská setkání v lese, v přírodě, v místě, které nás umí krásně přijímat a podpořit. Pokud počasí dovolí, v případě nepříznivého počasí se budeme hýčkat v útulnu jurty.
Baví mě, že to není jen sdílecí a povídací setkání 👇
💃 ale je prostor pro vnímání sebe, svého těla, uvolnění skrze tanec
🧘‍♂️ provedu vás vedenou meditací, vizualizací, díky které budete více vnímat sebe a své nitro
Nemusí to být moc ezoterické, vůbec to není tlachací, ale spíš 👇
👩🏼‍🤝‍👩🏻 jemné, podporující, laskavé setkání
👩🏾‍🤝‍👩🏽 plné vzájemné inspirace
👩🏿‍🤝‍👩🏼 přijetí bez hodnocení, komentování, radost z bytí Spolu
Je to pro tebe pokud 👇
😀si chceš dopřát čas sama pro sebe a zároveň podporu ostatních žen
😊 uvolnit se, zastavit, naladit se na sebe, pořešit dané téma ve svém životě
😉potřebuješ více energie, elánu, radosti a inspirace
🤩 máš chuť vyzkoušet něco nového a vyjít ze své zóny komfortu
Na kruhu vám  mimo nabízené techniky a prožitky nabídnu také vonné olejíčky, něco na zobání, bylinkový čaj, léčivé nástroje a krásné a povzbudivé karty 💜
Rezervaci místa prosím přes kontaktní formulář, mail nebo přes Whatsapp skupinu (o odkaz si kdyžtak prosím napiš). Platba 350 Kč na místě.

To mě zajímá. Chci se zúčastnit!

Lesní mysl

Na léto plánuji dvě procházky s Lesní myslí pro rodiny s dětmi, a to na začátku a na konci léta – 3.7. a 31.8. Můžete se zúčastnit jedné či obou procházek, stačí napsat a zarezervovat si místečko.

Hlavním záměrem je podpořit rodiny a děti v pobytu v lese, smysluplně spolu trávit kvalitní čas v bezpečném a zdravém prostředí, spojit to s pohybem, sebepoznáním a odpočinkem a učit se byt více v přítomném okamžiku, kdy hlava odpočívá a zapojujeme všechny naše smysly, zkoumáme les i sebe, smějeme se a s dětskou zvídavostí objevujeme nové. Součástí programu bude i tvoření z přírodnin a malé občestvení v lese.

Vstupné je dobrovolné, nechám na uvážení každé zúčastněné rodiny, na kolik si tento zážitek cení, mým hlavním přáním je, aby děti vyrůstaly co nejvíce v přírodě a k tomu by tato procházka mohla být pobídkou i inspirací.

Vhodné pro děti od cca 3 let, s sebou si vezměte vhodné oblečení, pití, sváčů a případně něco na sednutí.

Lesní mysl pro dospělé také bude a to v úterý 16.7. v lesích okolo koupaliště v Borové. Workshop s dospělými je jiný, pomalejší, zkoumavější, tišší, možná ještě více odpočinkový, člověk má prostor být sám sebou a sdílet s ostatními, podobně naladěnými lidmi.

Cena za workshop pro dospělé je 300 Kč a procházka potrvá 2,5-3 hodiny.

Těším se na lesní (sebe) objevování 💚

To mě zajímá. Chci se zúčastnit!

A co se chystá na podzim?

Určitě budou pokračovat ženské kruhy, přes léto rozšířím díky novému mentorskému výcviku škálu ženských meditací, kterou vám ráda nabídnu v jurtě. Od léta do podzimu budu také absolvovat Instruktorský kurz Lesní mysli a i v našich společných procházkách vám ráda nabídnu nová cvičení a větší hloubku našich setkání. 

Na podzim bych moc ráda také uspořádala i společné aktivity pro maminky a dcery a také laskavý a pečující rituál Menarché return. 

Pro vás, milé ženy, chystám víkendový pobyt! Juch 🙂 Bude to jemné, láskyplné, pečující a uvolňující. V termínu od 8. do 10. listopadu v krásné horském městečku Lipová v Jeseníkách. Chybět nebude sauna, krásná příroda, meditace a smysluplně a kvalitně strávený čas pro tebe, sama se sebou i ve skupině podobně naladěných žen. Brzy napíšu více, pokud máte už teď, třeba i jen předběžný zájem, poznačte si datum a ozvěte se mi. Bližší info bude přibývat 🙂