Blog prozatím funguje tady

Bře 9, 2024

Milí čtenáři,

tato část blogu je zatím v procesu tvoření. Mám za sebou 6 let psaní blogu Život prostě je, který jsme zakládali s mým manželem Honzíkem v roce 2018. V té době jsme netušili, jak krásný a příznačný název jsme blogu dali. Koupili jsme dodávku, přestavěli ji na obytnou a začali jsme s naší malou dcerkou cestovat. Původně byl blog o našich cestovatelských zážitcích, o knížkách, které čteme, a o tvoření s dětmi.

Po Honzíkově náhlé smrti v roce 2021 se témata příspěvků na blogu začala proměňovat. Psaní se pro mě stalo terapií i komunikačním prostředkem. Stejně jako u knížky Honý a já, příběh lásky platí, že mé příspěvky na blogu jsou otevřené, autentické a upřímné, prostě takové, jaký život (i smrt) je. Věřím, že si v nich každý najde střípek naděje a kousek inspirace pro svůj život. Každý máme svou cestu životem, ale v mnohém se můžeme vzájemně obohacovat, sdílet a pomáhat si. Těším se, jakými cestičkami a tématy blog půjde i nadále.

Pokud máte chuť začíst se dále, stránky blogu Život prostě je jsou tu případně můžete sledovat aktuality na Facebooku tady.

Postupně bych ráda blogové články přesouvala na tyto stránky, aby to bylo vše přehlednější.

O mně

Kontakt